ממליצים עלינו

מהיכרותי עם עו"ד קרן בצר כמנכ"ל מרכז הבנייה הישראלי, ברצוני להמליץ על משרד עו"ד בצר נדל"ן 360 בראשותה המתמחה בתחום הנדל"ן על כל גווניו בצורה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר תוך מתן שירות יוצא דופן, זמינות ללא תנאי והבנת צורכי הלקוחות.

איתן צור

כבעלים וסמנכ"ל פיתוח עסקי של קבוצת גבאי, אני מתנהל מול משרד עו"ד בצר נדל"ן 360 בפרויקט נגבה 62-64 ברמת גן, בו נבחרה חברתנו כיזם לביצוע פרויקט פינוי בינוי מוכרז. ברצוני לציין לשבח את העבודה המקצועית של צוות המשרד שלאורך כל הדרך שמר על יושרה, מקצועיות, אנושיות וענייניות.

אלי גבאי

בתפקידי כסמנכ"ל פיתוח עסקי בחברת אברם עמרם שנבחרה ביחד עם חברת שי חי כיזמית בפרויקט פינוי בינוי מוכרז בשכונת "אגד" בפרדס חנה המונה 171 משפחות מתפנות, המיוצגות כולן ע"י משרד בצר,  אני יכול להעיד כי צוות המשרד מקצועי ביותר, מנהל את הנציגויות והדיירים באופן מופתי, באנושיות, בהגינות והשלימו את חתימת ההסכם בזמן קצר שובר שיאים של חודש בלבד.

עדי גאייר סמנכ"ל פיתוח עסקי
מחברת אברם עמרם

מבקש לציין לטובה את עבודתי עם המשרד. אני שותף בכיר במשרד עורכי דין ברוכשטיין, רייף, רוהר ושות' ומיוצג על ידי המשרד באופן אישי בעסקת מקרקעין מורכבת. קיבלתי ואני מקבל מענה מצוין הן ברמה המשפטית מקצועית והן ברמה העסקית. המשרד זמין מאוד, מקצועי, אדיב ובעיקר מוצא פתרונות עסקיים ומשפטיים בזמן אמת. המשיכו כך

רועי ברוכשטיין
לקוח בעל קרקע

לכל מאן דבעי,

אנו משרד ליווי ופיקוח מטעם בעלי דירות בהתחדשות עירונית, המלווה מעל ל-100 פרויקטים באזור
תל אביב, המכרז והשרון. נכון להיום אנו מלווים מספר פרויקטים במסגרת תמ"א 38 הריסה ובנייה
ופרויקטים במסלול פינוי בינוי בשיתוף משרד עורכי דין קרן בצר.
חווית העבודה מול קרן ושאר עורכי הדין במשרד היא נעימה ביותר ומקצועית. בעלת המשרד
מעורבת באופן ישיר ואישי בכל פרויקט ומביאה מניסיונה הרב בתחום הנדל"ן.
עורכי הדין במשרד מקצועיים, אדיבים ונגישים והעבודה מולם היא תמיד נעימה ויעילה.
לאור זאת, אנו תמיד ממליצים על משרד עו"ד קרן בצר כמשרד מוביל לליווי בעלי דירות בהתחדשות
עירונית.

בברכה,
יובל שמרת
שותף בפלור שמרת פיתוח וניהול פרויקטים
 

כישרון טבעי ומולד לניטרול והפגת כעסים של ציבור טעון , מתריס , עויין , ולעומתי .

מקורית ומדוייקת , ליידי הגונה ונעימת הליכות , חוש הומור נטול ציניות , מהמיעוט היודע מה הוא אומר – ולא אומר מה שיודע .

משפטנית חריפה ומקצועית .

עורכת הדין קרן בצר .

אבי מוסקוביץ

ברצוני להמליץ על משרד קרן בצר. בתור יזם המשרד ייצג מספר פרויקטים מולי וכל ההליך היה מנוהל להפליא. הדיירים קיבלו מענה מצויין ונמצאו פתרונות רבים גם מבחינה משפטית וגם מסחרית כדי להוציא את הפרויקטים לפועל. יישר כך והמשך עשייה פורה

יובל קידר

ביצענו עם המשרד עסקת נדל"ן גדולה, הצוות שטיפל בנו היה אכפתי, מקצועי וידען בתחום בצורה בלתי רגילה. הצוות סיפק לנו את המעטפת שהייתה דרושה לנו ונתן את חוות דעתו המקצועית על נושאים חשובים לפני חתימת ההסכמים, זכינו לטיפול מהיר ויסודי בכל פניה, בכל שעה ובכל יום.

עדי זלצר

חברת מבטח שמיר אחזקות בע"מ הינה לקוחה ותיקה מאוד של עו"ד קרן בצר כבר מהיותה עו"ד במשרד עו"ד פירון, דרך עו"ד פרידמן ואחרים וכמובן שבשנים האחרונות במשרדה בפרטי. בנוסף, קרן מלווה אותנו גם בכל עסקאות הנדל"ן הפרטיות של מנהלי החברה ובסה"כ כ- 25 שנות ליווי משפטי צמוד של כל עסקאות הנדל"ן של הקבוצה.

קרן מקצועית ומקצוענית, שולטת ברזי הנדל"ן ובחוקיו על בוריים תוך שהיא משלבת אותם בהבנה עסקית רחבה ועמוקה, מכוונת ומנהלת את כל שלבי ההסכמים ביד רמה בהקפדה על עמידה בלוחות הזמנים הנדרשים וירידה לפרטי פרטים.
ומעבר לכך – הכל בנועם, בזמינות מלאה, בדיסקרטיות, בתמחור הגון בתנאי השוק, בנאמנות ובחברות אמיתית.

קרן וצוותה עושים ימים כלילות כדי להוציא לפועל כל עסקה על הצד הטוב ביותר ובאווירה הנעימה ביותר וקנתה ביושר, בזכות ובעמל את המלצתנו החמה והגורפת.

לימור אבידור

בתור מנכ"ל בחברת א.לופו ביצוע ופיקוח פרויקטים בע"מ אני עובד מול משרד עו"ד בצר נדל"ן 360 שמייצג את הדיירים בפרויקט הטבק 11 ברמת השרון. אני חייב לציין את טיפול המסור בפרויקט, הצניעות לצד תחכום ותבונה, סבלנות, נכונות לקדם ולממש את הפרויקט בצורה ראויה להערכה ובמקצועיות.

אמיתי שפירא

ברצוני להביעה את הערכתי ותודתי לך ולעובדי משרדך. בזכות מעורבותך בפרויקט תמא 38/2 בו הייתי אחד מבעלי הדירות, הגיע הפרויקט לסיומו המוצלח. זאת אחרי שנים לא מועטות של ניסיונות כושלים.
התרשמתי מאד מהיוזמה שגילית באיתורו של קבלן אמין לפרויקט ,והמשא ומתן שניהלת ללא משוא פנים מול הקבלן והיזם שחבר לפרויקט. הצלחת לנווט את מערכת היחסים הסבוכה בין בעלי הדירות-הקבלן והיזם באופן אמין ולהגיע לתוצאה של Win-Win , ממנה אנו נהנים היום.
אחרי שנים לא מעטות בהן הפרויקט דשדש, אשרי שזכיתי ,יחד עם בעלי הדירות האחרים , להנות מהמסירות, הדייקנות והמקצועיות שלך ושל עובדי משרדך הנאמנים.

רפי קליין

אנו מכירים כשלוש שנים ומובילים יחד עם נציגות ועד דיירים פרויקט פינוי-בינוי דיירים מורכב בנווה צדק ת״א. קרן מקרינה בטחון,מקצועיות ויושרה בעבודתה הנאמנה. לדברי אחת מחברי הנציגות לוחמת כמו לביאה ללא חת להסדרת זכויות בקרקע ובהתנדבות מלאה לאורך שנים. תמיד זמינה לכולם. יודעת לתת מענה לכל שאלה ומתמודדת מול יזמי נדל״ן לא פשוטים בלשון המעטה. כמובן שאי אפשר שלא לציין את עו״ד סיון ישראל שמסייעת לה להשיג את מטרותיה ורצון הדיירים.
לסיכום יישר כח והמשיכו בדרככם נאמנה

איקו לידג'י

את עו"ד קרן בצר אנחנו מכירים מזה כ-8 שנים, במ סגרת ניסיונותינו להעביר את ה בניין בו  התגוררנו הליך של תמ"א 38. קרן ייצגה את הדיירים לאורך כל הדרך, כל זאת ללא עלות או  תמורה.  

במהלך השנים הגיעה קרן לכל פגישות הדיירים שהתקיימו בנושא, עודדה אותנו להתקדם, עשתה  כל מאמץ לגשר בין מחלוקות בין הדיירים, וה ציעה כל אפשרות לממש את הפרויקט. בזכות קרן  נמצא היזם אשר אמור להקים את הפרויקט, ו היא ערכה מולו, בשמנו, את כל החוזים הנדרשים  והמסמכים המשפטיים הנלווים.  

לאורך שנים נתקלה קרן בהתנגדויות רבות מצד חלק מהדיירים. הדבר לא מנע ממנה, ולו לרגע  אחד, לנסות ול הביא את הפרויקט לכדי מימוש, לרווחת כלל הדיירים. קרן עמדה בלחצים מסוגים  רבים, ויכלה להם בגבורה.  

לאורך כל שנות ייצוגה, קרן הפגינה נועם הליכות, אמפתיה, חתירה למטרה, רגישות כלפי כל  דייר (כולל הקולני ביותר), ובעיקר – מקצועיות מושלמת בכל הקשור להיבטים המשפטיים של  הפרויקט, היחסים בין הדיירים ובין היז ם וכיוצ"ב.  

אנו ממליצים על עוה"ד קרן בצר בכל פה!  

קרן קייזר-לס

את קרן אני מכיר משני פרויקטים אחד פינוי בינוי והשני תמ"א חיזוק. אחד המשרדים הטובים שאני מכיר . מקצועיות ,מסירות, זמינות. 

אדי סהלו

הרני לאשר כי עו"ד קרן בצר הינה עו"ד מטעם הדירים במספר פרויקטים, בהם אנו נבחרנו לביצוע פיקוח מטעם הדיירים.

ברצוני לציין לטובה את המעורבות של עו"ד ופתרון בעיות במענה מקצועי ומשפטי, את הדאגה לדיירים במהלך התהליך, קיום פגישות שוטפות עם הנציגויות השונות וחברת הפיקוח, קשר הדוק עם חברת הפיקוח ומתן מענה מתאים.

בברכה
קובי אורון
מנכ"ל

שלום, במה ניתן לעזור?
דילוג לתוכן